Tapeta ścienna Concord DVIWCO107Tapeta ścienna Concord DVIWCO107Tapeta ścienna Concord DVIWCO107Tapeta ścienna Concord DVIWCO107Tapeta ścienna Concord DVIWCO107Tapeta ścienna Concord DVIWCO107Tapeta ścienna Concord DVIWCO107Tapeta ścienna Concord DVIWCO107

Concord

Vintage Sanderson
52cm x 10.0m ( 5.2m2)
76cm
PAPIER
DVIWCO107
350.00
Opis tapety

Insipirowany latami 60-tymi geometryczny motyw ścienny zawierający w tle efekt pięknych cieniowanych pasków.Tutaj ukazany w czerwonym odcieniu przechodzącym do pomarańczy ze złotometalicznym akcentem.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie od 7 do 28 dni.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej