Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA104Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA104Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA104Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA104Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA104Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA104Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA104Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA104

Early Tulips

Vintage Sanderson
69cm x 10.0m ( 6.9m2)
52cm
PAPIER
DVIWEA104
417.00
Opis tapety

Dużej szerokości wyrazisty motyw ścienny na bazie jasnych dużych tulipanów. Dostępny w sześciu wariantach kolorystycznych. Ukazany tutaj w kolorze wiśni oraz w czerwieni.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie od 7 do 28 dni.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej