Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG102Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG102Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG102Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG102Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG102Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG102Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG102Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG102

Eglantine

Vintage Sanderson
69cm x 10.0m ( 6.9m2)
52cm
PAPIER
DVIWEG102
417.00
Opis tapety

Niebieskie róże - czarujący klasyczny motyw romantycznego bukietu. Dostępny w 6 kolorach. Ukazany tutaj w łupkowym odcieniu szarości i w barwie niebieskiej.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Co drugi pas tapety kleić z przesunięciem równym połowie powtórzenia wzoru. Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie od 7 do 28 dni.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej