Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG104Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG104Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG104Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG104Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG104Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG104Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG104Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG104

Eglantine

Vintage Sanderson
69cm x 10.0m ( 6.9m2)
52cm
PAPIER
DVIWEG104
417.00
Opis tapety

Czarujący i romantyczny motyw klasycznego bukietu. Dostępny w sześciu wariantach kolorystycznych. Ukazany tutaj w beżu oraz różu na kremowej podstawie.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Co drugi pas tapety kleić z przesunięciem równym połowie powtórzenia wzoru. Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie do 10 dni roboczych od wpłaty na konto.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej