Tapeta ścienna Gilt Trellis DMOWGI101Tapeta ścienna Gilt Trellis DMOWGI101Tapeta ścienna Gilt Trellis DMOWGI101Tapeta ścienna Gilt Trellis DMOWGI101Tapeta ścienna Gilt Trellis DMOWGI101Tapeta ścienna Gilt Trellis DMOWGI101Tapeta ścienna Gilt Trellis DMOWGI101Tapeta ścienna Gilt Trellis DMOWGI101

Gilt Trellis

Morris 5 Morris & Co.
52cm x 10.0m ( 5.2m2)
9cm
PAPIER
DMOWGI101
428.00
Opis tapety

Prosty treliaż z metalicznymi przejaśnieniami inspirowany indiańskimi włóknami. Projekt zdobniczy, bogaty geometrycznie. Tu ukazany w zieleni i złocie.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie od 7 do 28 dni.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej