Tapeta ścienna Granada DMOWGR103Tapeta ścienna Granada DMOWGR103Tapeta ścienna Granada DMOWGR103Tapeta ścienna Granada DMOWGR103Tapeta ścienna Granada DMOWGR103Tapeta ścienna Granada DMOWGR103Tapeta ścienna Granada DMOWGR103Tapeta ścienna Granada DMOWGR103

Granada

Morris 5 Morris & Co.
52cm x 10.0m ( 5.2m2)
52cm
PAPIER
DMOWGR103
474.00
Opis tapety

Duży i elegancki motyw wklęsło-wypukłej kratownicy z pięknym wzorem owocu granatu. Wykonany metodą rotograwiury. Ukazany tutaj w czerni i złocie.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie do 10 dni roboczych od wpłaty na konto.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej