Tapeta ścienna Honeycombe DMOWHO105Tapeta ścienna Honeycombe DMOWHO105Tapeta ścienna Honeycombe DMOWHO105Tapeta ścienna Honeycombe DMOWHO105Tapeta ścienna Honeycombe DMOWHO105Tapeta ścienna Honeycombe DMOWHO105Tapeta ścienna Honeycombe DMOWHO105Tapeta ścienna Honeycombe DMOWHO105

Honeycombe

Morris 5 Morris & Co.
52cm x 10.0m ( 5.2m2)
2cm
PAPIER
DMOWHO105
406.00
Opis tapety

Piękny, malutki motyw zawierający kwieciste kształty wewnątrz bladych kręgów - subtelny efekt idealnie współgrający z innymi wyrazistymi wzorami. Ukazany tutaj w srebrze i złocie.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie do 10 dni roboczych od wpłaty na konto.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej