Tapeta ścienna Indian DMOWIN102Tapeta ścienna Indian DMOWIN102Tapeta ścienna Indian DMOWIN102Tapeta ścienna Indian DMOWIN102Tapeta ścienna Indian DMOWIN102Tapeta ścienna Indian DMOWIN102Tapeta ścienna Indian DMOWIN102Tapeta ścienna Indian DMOWIN102

Indian

Morris 5 Morris & Co.
52cm x 10.0m ( 5.2m2)
61cm
PAPIER
DMOWIN102
507.00
Opis tapety

Wierna reprodukcja 19-sto wiecznego motywu "C", okazale stylizowany wzór bogatego w barwy kwiecistego szlaku. Dostępny w czterech wariantach. Tutaj ukazany w winnym i wrzosowym kolorze.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie od 7 do 28 dni.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej