Tapeta ścienna Indian DMOWIN104Tapeta ścienna Indian DMOWIN104Tapeta ścienna Indian DMOWIN104Tapeta ścienna Indian DMOWIN104Tapeta ścienna Indian DMOWIN104Tapeta ścienna Indian DMOWIN104Tapeta ścienna Indian DMOWIN104Tapeta ścienna Indian DMOWIN104

Indian

Morris 5 Morris & Co.
52cm x 10.0m ( 5.2m2)
61cm
PAPIER
DMOWIN104
507.00
Opis tapety

Wierna reprodukcja 19-sto wiecznego motywu "C", okazale stylizowany wzór bogatego w barwy kwiecistego szlaku. Dostępny w czterech wariantach. Tutaj ukazany w czerwieni i czerni.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie do 10 dni roboczych od wpłaty na konto.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej