Tapeta ścienna Japonica DPFWJA105Tapeta ścienna Japonica DPFWJA105Tapeta ścienna Japonica DPFWJA105Tapeta ścienna Japonica DPFWJA105Tapeta ścienna Japonica DPFWJA105Tapeta ścienna Japonica DPFWJA105Tapeta ścienna Japonica DPFWJA105Tapeta ścienna Japonica DPFWJA105

Japonica

Dimity Sanderson
52cm x 10.0m ( 5.2m2)
1cm
PAPIER
DPFWJA105
372.00
Opis tapety

Mały zachodzący na siebie wzór z antycznego japońskiego włókna w kolorze błękitu. Subtelny efekt idealny do łączenia z innymi wzorami z tej kolekcji.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie do 10 dni roboczych od wpłaty na konto.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej