Tapeta ścienna Legendy | Czarny DDP_041Tapeta ścienna Legendy | Czarny DDP_041Tapeta ścienna Legendy | Czarny DDP_041Tapeta ścienna Legendy | Czarny DDP_041Tapeta ścienna Legendy | Czarny DDP_041Tapeta ścienna Legendy | Czarny DDP_041Tapeta ścienna Legendy | Czarny DDP_041Tapeta ścienna Legendy | Czarny DDP_041

Legendy | Czarny

DUDEK Projekt X LOVE Artist X LOVE
50cm x 2.7m ( 1.4m2)
50cm
FIZELINA
DDP_041
139.00
Opis tapety

Projekt: Marta Kruszewska-Dudek dla DUDEK Projekt

Legendy miejskie i historie związane z Trójmiastem w wydaniu odręcznych rycin w nowoczesnym wydaniu, sprawi, że gości przystaną na dłuższą chwilę z ciekawością wpatrzeni w ścianę, a dzieci będą mogły wyżyć się artystycznie kolorując postaci. Tutaj w kolorze czarnym na białym tle.

Podana cena dotyczy brytu o wymiarach 75x270cm na materiale 1, którego wysokość z powodzeniem wystarczy na pokrycie ściany w mieszkaniach o wysokości do 265 cm. Jeśli masz wyższe mieszkanie skontaktuj się z nami.

Dzięki rozwiązaniu w którym kupujesz bryty, nie musisz przepłacać, tak jak w przypadku standardowych tapet w rolkach, bo kupujesz tylko tyle ile jest Ci potrzebne :)

Jeśli potrzebujesz produktu na innym podłożu lub o innych wymiarach napisz do nas: info@loveyourwall.com lub zadzwoń +48 602 730 700

Dostępne materiały:
1. flizelina z dodatkiem latexu naturalnego - 139 PLN/bryt
2. papier z naturalną powłoką latexową- 139 PLN/bryt
3. czysta flizelina- 159 PLN/bryt
4. flizelina z wykończeniem winylowym (odpornym na wodę)- 169 PLN/bryt

Wbrew temu co napisane poniżej, czas realizacji zamówienia wynosi ok 5 dni. :D

WIEDZ ŻE:
Wszystkie nasze materiały są bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich. Do druku używamy tylko oryginalnych, ceryfikowanych wodnych tuszy bez rozpuszczlników. Wydruki są trwałe i bezwonne, a wszystko po to, byście mogli cieszyć się nowym nabytkiem bez obaw o zdrowie.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Czas oczekiwania na zamówienie od 7 do 28 dni.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej