Tapeta ścienna Lily Leaf DMOWLI103Tapeta ścienna Lily Leaf DMOWLI103Tapeta ścienna Lily Leaf DMOWLI103Tapeta ścienna Lily Leaf DMOWLI103Tapeta ścienna Lily Leaf DMOWLI103Tapeta ścienna Lily Leaf DMOWLI103Tapeta ścienna Lily Leaf DMOWLI103Tapeta ścienna Lily Leaf DMOWLI103

Lily Leaf

Morris 5 Morris & Co.
52cm x 10.0m ( 5.2m2)
76cm
PAPIER
DMOWLI103
406.00
Opis tapety

Prosty, subtelny i uniwersalny wzór liścia umiesczony na całym projekcie. Tu ukazany w tymiankowej zieleni na złamanym odcieniu bieli.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Co drugi pas tapety kleić z przesunięciem równym połowie powtórzenia wzoru. Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie do 10 dni roboczych od wpłaty na konto.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej