Tapety ścienne wg POMIESZCZEŃ
Tapety hotelowe i obiektowe

Tapety hotelowe i obiektowe

OPIS KATEGORII:

Zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli hoteli i pensjonatów! Znajdziesz u nas tylko najlepsze marki i najpiękniejsze, starannie wybrane wzory oraz fototapety w najwyższym możliwym obecnie standardzie wydruku - najnowszy ploter HP Latex 370

Oferujemy unikalne tapety obiektowe, zarówno znanych i cenionych w branży, jak i niszowych producentów, których nie znajdziesz w innych sklepach w Polsce.

Cenimy sobie Państwa czas i zajętości dlatego przygotowaliśmy szereg ułatwień, które przyśpieszą proces wyboru tapety! Nasza wykwalifikowana kadra pomoże w doborze odpowiednich tapet i odpowie na każde pytanie.

Dodatkowo dzięki naszemu systemowi wizualizacji "Wirtualny Tapeciarz" mogą Państwo zobaczyć jak wybrane modele tapet prezentują się w Państwa wnętrzach zanim zdecydujecie się na zakup.

Dla hoteli i pensjonatów przygotowujemy również ndywidualną ofertę cenową i zapewniamy szybki czas realizacji zamówień.

Jesteś Architektem? Dobrze trafiłeś! Z nami wybierzesz najlepsze materiały i okładziny do projektu. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, katalogi i próbniki materiałów oraz elektroniczne wzory do wizualizacji.

Prócz oferty tapet hotelowych świadczymy usługi ich instalacji. Posiadamy fachowców z 12-letnim stażem, położyliśmy łącznie ponad 500’000 mkw tapet na różnej wielkości obiektach hotelowych i inwestycjach prywatnych. Zaufały nam takie marki jak Hilton czy Grand Hotel.

Tapety hotelowe w Love Your Wall, to tapety zawsze pięciogwiazdkowe :)

Zapraszamy do kontaktu!

INFOLINIA: PN-PT; 9-17 +48 602 730 700
MAIL: info@loveyourwall.com

WYBIERZ RODZAJ:
jednolite
wzorzyste
WYBIERZ STYL:
klasyczne
nowoczesne
WYBIERZ MOTYW:
geometryczne
florystyczne
WYBIERZ WŁAŚCIWOŚCI:
zmywalne
niezmywalne
WYBIERZ CENĘ:
0min.
0max.
SORTUJ WEDŁUG:
$
sortuj wg ceny
abc
sortuj alfabetycznie
rosnąco
malejąco
wybierz kolor
Włącz / wyłącz filtr koloru
Brak produktów w wybranym dziale.