Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA102Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA102Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA102Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA102Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA102Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA102Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA102Tapeta ścienna Early Tulips DVIWEA102

Early Tulips

Vintage Sanderson
69cm x 10.0m ( 6.9m2)
52cm
PAPIER
DVIWEA102
417.00
Opis tapety

Dużej szerokości wyrazisty motyw ścienny na bazie jasnych dużych tulipanów. Dostępny w sześciu wariantach kolorystycznych. Ukazany tutaj w żywym odcieniu wiśni i różu oraz w srebrzystej bieli.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie do 10 dni roboczych od wpłaty na konto.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej