Tapety ścienne wg WŁAŚCIWOŚCI
Tapety winylowe
Tapety winylowe

OPIS kolekcji:
Tapety winylowe co prawda nie są zrobione z płyt gramofonowych, ale na pewno „zagrają” w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności (takich jak łazienka) i narażonych na zabrudzenia (takich jak kuchnia).

Dzięki wierzchniej warstwie wykonanej z włókien polimerowych są wodoodporne i wytrzymałe na zadrapania - znacznie bardziej niż zwykłe tapety papierowe.
Ponadto są zmywalne, nie blakną i nie niszczą się na skutek wycierania. Ideał, prawda?

Tapety winylowe, które znajdziesz w Love Your Wall, oprócz funkcjonalności, mają jeszcze dodatkowy atut: ciekawe wzornictwo.

W naszej ofercie znajdziesz m. in Ecorce - delikatny elegancki wzór o kawowym odcieniu, wpisujący się w stylistykę retro. Świetnie sprawdzi się w nie tylko w łazience i kuchni, ale także w biurze lub salonie.

ZOBACZ WSZYSTKIE TAPETY Z NOWOŚCI
Tapety zmywalne
Tapety zmywalne

OPIS kolekcji:
Tapety zmywalne to prawdziwe błogosławieństwo dla tych, którzy panicznie boją się plam i zabrudzeń na swoich pięknych ścianach. Doskonale to rozumiemy, mamy dokładnie tak samo!

Największą zaletą tapet zmywalnych jest oczywiście łatwość czyszczenia, dlatego sprawdzą się świetnie w miejscach narażonych na zabrudzenia. Jeśli np. Twoja pociecha wykazuje niezwykłe zainteresowanie malowaniem grafitti - zmywalna tapeta może uchronić cię przed ponownym tapetowaniem jego pokoju! (dowiedz się więcej klikając w zakładkę: Porady).

Ponadto, nie straszna im para po gorącej kąpieli i gotowaniu, dzięki czemu znajdą też zastosowanie w miejscach o podwyższonej wilgotności.

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo przepięknych wzorów tapet zmywalnych: od prostych po bardziej wysublimowane formy. Naszym ulubionym jest model Fez hiszpańskiej firmy Coordonne Tiles, którego wzór inspirowany jest mozaiką.

ZOBACZ WSZYSTKIE TAPETY Z NOWOŚCI
Tapety na flizelinie
Tapety na flizelinie

OPIS kolekcji:
Tapety na fizelinie są dla Ciebie, jeśli:

- mieszkasz w nowym budynku
- chcesz wytapetować pokój, nie masz nikogo do pomocy i boisz się, że nie dasz rady
- masz mało czasu i jeszcze mniej miejsca w pomieszczeniu na rozkładanie tapet na podłodze i smarowanie ich klejem
- dalej nie wierzysz, że tapety to jedna z najlepszych rzeczy jakie przytrafiły się ludzkości

W czym tkwi ich sekret?
W przypadku tapet na fizelinie klej nanosimy bezpośrednio na ścianę - nie na tapetę! Ten genialny w swej prostocie zabieg, w połączeniu z niezwykłą wytrzymałością tego rodzaju tapet sprawia, że są to prawdziwe joginki! Możemy je rozciągać i naciągać, przyklejać i poprawiać, jeśli coś pójdzie nie tak!

Tapety na fizelinie to też świetna sprawa w nowych budynkach, w których ściany mogą pękać, gdy budynek jeszcze pracuje. Nie przenoszą tzw. rys na ściany, czyli nie będą przebijać z pod nich żadne pęknięcia.

Są odporne na zmywanie w stopniu washable.

Naszym ulubieńcem jest Shibori - prostokątny wzór stworzony dzięki wykorzystaniu Japońskiej techniki odpornego farbowania.

ZOBACZ WSZYSTKIE TAPETY Z NOWOŚCI
Tapety papierowe
Tapety papierowe

OPIS kolekcji:
Być może nie lubią wody i nie są tak wprawnymi nurkami, jak tapety winylowe, ani nie są tak dobrymi joginkami jak rozciągliwe tapety na fizelinie, ale wynagradzają to cudownymi wzorami i niższą ceną.

Tapety papierowe, to najstarsze i najbardziej klasyczne produkty. Co nie znaczy, że przeznaczone są tylko dla tradycjonalistów! Choć najczęściej mają klasyczne wzory, takie jak Golden Lily, to zdarzają się również tapety z nowoczesnymi motywami (np. Coralie).

Wielu twierdzi, że papierowe tapety mają duszę. Może to wynikać z tego, że wzory jakie na nich widzicie, to często prawdziwe stemple z farbą, a nie druk cyfrowy. Dzięki temu ma się poczucie, obcowania z rękodziełem, że wykonane zostały w manufakturze, z uczuciem i wrażliwością na detal, a nie na fabrycznym taśmociągu.

"W klasyce siła", to nie jest pusty frazes i nie musisz szukać daleko, jeśli chcesz przekonać się o tym na własne oczy.

Wystarczy, że spojrzysz na którąś z papierowych tapet dostępnych w Love Your Wall.

ZOBACZ WSZYSTKIE TAPETY Z NOWOŚCI
Tapety niezmywalne
Tapety niezmywalne

OPIS kolekcji:
Tapety niezmywalne to nie są zwykłe ozdoby ścienne - to małe dzieła sztuki, o które trzeba dbać niemal tak samo jak o antyczny mebel. Często mają też podobną wartość. Są to najbardziej zbliżone do protoplastów tapety, które zachowują styl i klasę XVIII wiecznych prekursorów.

Czasem przaśne, często pełne przepychu. Zawsze dostojne i eleganckie. Wykonane z szlachetnych kamieni, brokatu czy flock'u (inaczej aksamitu), które mogłyby nie przetrwać wycierania i mycia.

Zachwycają niezwykłą jakością wykonania i ekskluzywnymi materiami, z których są wykonane. Kiedyś dostępne jedynie dla najbogatszych, dziś na wyciągnięcie kursora dzięki sklepowi Love Your Wall. Tapety niezmywalne przeniosą Cię, niczym wehikuł czasu, do świata, w których największym grzechem była nuda.

Nasz ulubiony wzór, to La Di Da, który stanowi idealny kompromis między bogatym wzornictwem renesansu, a współczesnym umiarkowaniem. Tyle w kwestii kompromisów, bo jeśli chodzi o jakość wykonania producent nie poszedł na żadne ustępstwo. Do układania poziomo lub pionowo.

ZOBACZ WSZYSTKIE TAPETY Z NOWOŚCI