Tapety ścienne wg WŁAŚCIWOŚCI
Tapety niezmywalne

Tapety niezmywalne

OPIS KATEGORII:

Tapety niezmywalne to nie są zwykłe ozdoby ścienne - to małe dzieła sztuki, o które trzeba dbać niemal tak samo jak o antyczny mebel. Często mają też podobną wartość. Są to najbardziej zbliżone do protoplastów tapety, które zachowują styl i klasę XVIII wiecznych prekursorów.

Czasem przaśne, często pełne przepychu. Zawsze dostojne i eleganckie. Wykonane z szlachetnych kamieni, brokatu czy flock'u (inaczej aksamitu), które mogłyby nie przetrwać wycierania i mycia.

Zachwycają niezwykłą jakością wykonania i ekskluzywnymi materiami, z których są wykonane. Kiedyś dostępne jedynie dla najbogatszych, dziś na wyciągnięcie kursora dzięki sklepowi Love Your Wall. Tapety niezmywalne przeniosą Cię, niczym wehikuł czasu, do świata, w których największym grzechem była nuda.

Nasz ulubiony wzór, to La Di Da, który stanowi idealny kompromis między bogatym wzornictwem renesansu, a współczesnym umiarkowaniem. Tyle w kwestii kompromisów, bo jeśli chodzi o jakość wykonania producent nie poszedł na żadne ustępstwo. Do układania poziomo lub pionowo.

WYBIERZ RODZAJ:
jednolite
wzorzyste
WYBIERZ STYL:
klasyczne
nowoczesne
WYBIERZ MOTYW:
geometryczne
florystyczne
WYBIERZ WŁAŚCIWOŚCI:
zmywalne
niezmywalne
WYBIERZ CENĘ:
129min.
789max.
SORTUJ WEDŁUG:
$
sortuj wg ceny
abc
sortuj alfabetycznie
rosnąco
malejąco
wybierz kolor
Włącz / wyłącz filtr koloru