Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG103Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG103Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG103Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG103Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG103Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG103Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG103Tapeta ścienna Eglantine DVIWEG103

Eglantine

Vintage Sanderson
69cm x 10.0m ( 6.9m2)
52cm
PAPIER
DVIWEG103
417.00
Opis tapety

Czarujący i romantyczny motyw klasycznego bukietu. Dostępny w sześciu wariantach kolorystycznych. Ukazany tutaj w niebieskim i żółtym kolorze.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Co drugi pas tapety kleić z przesunięciem równym połowie powtórzenia wzoru. Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie od 7 do 28 dni.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej