Tapety ścienne wg WZORÓW
Tapety ze zwierzętami

Tapety ze zwierzętami

OPIS KATEGORII:

Ta kategoria, to prawdziwa Arka Noego, w której zamknęliśmy wiele różnych gatunków tapet:
od łagodnych po dzikie i drapieżne. Niezwykłe, szalone tapety w zwierzęce wzory na pewno nie są dla tych, których łatwo ugłaskać. To seria zachwycających i wysmakowanych, choć ekscentrycznych wzorów. Sam zobacz!

Polecamy Strawberry Thief: to nasz ulubiony wzór i pierwsze miejsce w kategorii "Najbardziej Obłędna Tapeta we Wszechświecie".
Strawberry Tfief, odwzorowuje płótno z 1883 roku, a wraz z nim niezwykły kalejdoskop pełen kwiatów, truskawek i drozdów.
Ekstremalnie elegancki, wręcz ekscentryczny wzór, który (paradoksalnie!) świetnie wpisuje się także w stylistykę nowoczesnych wnętrz.

Jeśli zaś drzemie w Tobie dzika bestia, która dusi się zamknięta wśród pospolitych pasków i krat, uwolnisz ją dzięki tapecie Leopold z motywem z lamparcich plam.
Poza tym lamparcie cętki na ścianie wyglądają lepiej niż niedźwiedzia skóra przy kominku w zimowej rezydencji Carringtonów. Przekonaj się sam!

(WAŻNE: Przy produkcji tapet nie skrzywdzono żadnego zwierzaka i mogą z powodzeniem zdobić ściany także w pokojach wegetarian!)

WYBIERZ RODZAJ:
jednolite
wzorzyste
WYBIERZ STYL:
klasyczne
nowoczesne
WYBIERZ MOTYW:
geometryczne
florystyczne
WYBIERZ WŁAŚCIWOŚCI:
zmywalne
niezmywalne
WYBIERZ CENĘ:
289min.
779max.
SORTUJ WEDŁUG:
$
sortuj wg ceny
abc
sortuj alfabetycznie
rosnąco
malejąco
wybierz kolor
Włącz / wyłącz filtr koloru