Tapeta ścienna Morris Rose DMOWMO103Tapeta ścienna Morris Rose DMOWMO103Tapeta ścienna Morris Rose DMOWMO103Tapeta ścienna Morris Rose DMOWMO103Tapeta ścienna Morris Rose DMOWMO103Tapeta ścienna Morris Rose DMOWMO103Tapeta ścienna Morris Rose DMOWMO103Tapeta ścienna Morris Rose DMOWMO103

Morris Rose

Morris 5 Morris & Co.
52cm x 10.0m ( 5.2m2)
26cm
PAPIER
DMOWMO103
428.00
Opis tapety

Malowany motyw róży otoczonej metalicznie złotą oświatą, inspirowany połyskującymi panelami ze złotych liści zauważalnych w projektach Morrisa. Ukazany tutaj w złocie i czerwieni.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie do 10 dni roboczych od wpłaty na konto.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej