Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA102Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA102Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA102Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA102Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA102Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA102Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA102Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA102

Palladio Sunflower

Vintage Sanderson
69cm x 10.0m ( 6.9m2)
76cm
PAPIER
DVIWPA102
395.00
Opis tapety

Łodyga i kwiat słonecznika wykonany techniką akwaforty w dużej skali. Wzór znaleziony w starych zbiorach botanicznych. Dostępny w 6 paletach kolorów. Tu ukazany w złocie i czerwieni.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie do 10 dni roboczych od wpłaty na konto.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej