Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA105Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA105Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA105Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA105Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA105Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA105Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA105Tapeta ścienna Palladio Sunflower DVIWPA105

Palladio Sunflower

Vintage Sanderson
69cm x 10.0m ( 6.9m2)
76cm
PAPIER
DVIWPA105
395.00
Opis tapety

Łodyga i kwiat słonecznika wykonany techniką akwaforty w dużej skali. Wzór znaleziony w starych zbiorach botanicznych. Dostępny w 6 paletach kolorów. Tu ukazany w kolorze purpurowym i metalicznie złotym.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie od 7 do 28 dni.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej