Tapeta ścienna Pelham DPEMPH103Tapeta ścienna Pelham DPEMPH103Tapeta ścienna Pelham DPEMPH103Tapeta ścienna Pelham DPEMPH103Tapeta ścienna Pelham DPEMPH103Tapeta ścienna Pelham DPEMPH103Tapeta ścienna Pelham DPEMPH103Tapeta ścienna Pelham DPEMPH103

Pelham

Dimity Sanderson
52cm x 10.0m ( 5.2m2)
20cm
PAPIER
DPEMPH103
361.00
Opis tapety

Kuszący, jednokolorowy motyw szlaku liści zaprojektowany na stonowanym, kontrastującym podłożu. Ukazany tutaj w złocie i kolorze piaskowym. Dostępne są również inne kolory.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie do 10 dni roboczych od wpłaty na konto.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej