Tapeta ścienna Naklejka Ścienna Tapeta ścienna Naklejka Ścienna Tapeta ścienna Naklejka Ścienna Tapeta ścienna Naklejka Ścienna Tapeta ścienna Naklejka Ścienna Tapeta ścienna Naklejka Ścienna Tapeta ścienna Naklejka Ścienna Tapeta ścienna Naklejka Ścienna

Naklejka Ścienna "Polar Bears"

0cm x 0.0m ( 0.0m2)
0cm
HTDF_111
249.00
Opis tapety

Dorosły Miś Polar Bear z całych sił trzyma niedźwiadka, który bardzo chce włączyć światło, ale wciąż jest tak mały, a przełącznik jest tak wysoko...

Będziesz musiał jeszcze trochę podrosnąć, mały niedźwiedziu! Ta naklejka ścienna jest zbyt urocza, by się przytulać.


Nalepka wydrukowana została na materiale "easy apply", dzięki czemu można ją zastosować na gładkich i chropowatych powierzchniach ścian :)


Po przyklejeniu można ją usunąć bez problemów jednak nie może być ona ponownie zastosowana, dlatego bardzo ważne jest, aby przymierzyć i upewnić się przed trwałym przyklejeniem jej do ściany. Zalecamy przyklejanie z dołu do góry. Po naklejeniu jest to także szybki i łatwy sposób usunięcie wszystkich pęcherzyków powietrza spod spodu.


Nalepka Miś mierzy 96 cm wysokości i 50 cm szerokości.


Nasz Miś najlepiej komponuje się z naszą lampką nocną Sweet Dreams.

Czas oczekiwania na zamówienie do 10 dni roboczych od wpłaty na konto.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej