Tapeta ścienna Primavera DVIWPR102Tapeta ścienna Primavera DVIWPR102Tapeta ścienna Primavera DVIWPR102Tapeta ścienna Primavera DVIWPR102Tapeta ścienna Primavera DVIWPR102Tapeta ścienna Primavera DVIWPR102Tapeta ścienna Primavera DVIWPR102Tapeta ścienna Primavera DVIWPR102

Primavera

Vintage Sanderson
69cm x 10.0m ( 6.9m2)
76cm
PAPIER
DVIWPR102
365.00
Opis tapety

Inspirowany dokumentem z roku 1926, bogaty w obfite liście różanecznika, owoce oraz kwiaty klasyczny motyw ścienny. Dostępny w 5 kolorach. Ukazany tutaj w granacie oraz odcieniu czekolady.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Co drugi pas tapety kleić z przesunięciem równym połowie powtórzenia wzoru. Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie do 10 dni roboczych od wpłaty na konto.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej