Tapeta ścienna Red House DMOWRE105Tapeta ścienna Red House DMOWRE105Tapeta ścienna Red House DMOWRE105Tapeta ścienna Red House DMOWRE105Tapeta ścienna Red House DMOWRE105Tapeta ścienna Red House DMOWRE105Tapeta ścienna Red House DMOWRE105Tapeta ścienna Red House DMOWRE105

Red House

Morris 5 Morris & Co.
52cm x 10.0m ( 5.2m2)
12cm
PAPIER
DMOWRE105
395.00
Opis tapety

Prosty, powtarzający się motyw z przekątnie łączącymi się pętlami, inspirowany malowidłami na suficie w byłym domu Morrisa. Tu ukazany w czerni, złocie i czerwnieni.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie do 10 dni roboczych od wpłaty na konto.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej