Tapeta ścienna Stocznia | Czerwień/Róż DDP_033Tapeta ścienna Stocznia | Czerwień/Róż DDP_033Tapeta ścienna Stocznia | Czerwień/Róż DDP_033Tapeta ścienna Stocznia | Czerwień/Róż DDP_033Tapeta ścienna Stocznia | Czerwień/Róż DDP_033Tapeta ścienna Stocznia | Czerwień/Róż DDP_033Tapeta ścienna Stocznia | Czerwień/Róż DDP_033Tapeta ścienna Stocznia | Czerwień/Róż DDP_033

Stocznia | Czerwień/Róż

DUDEK Projekt X LOVE Artist X LOVE
75cm x 2.7m ( 2.0m2)
75cm
FIZELINA
DDP_033
189.00
Opis tapety

Projekt: Marta Kruszewska-Dudek dla DUDEK Projekt

Stocznia to chyba najbardziej charakterystyczny symbol współczesnego i historycznego Trójmiasta. Linearny, minimalistyczny wzór przedstawia główne elementy związane z przemysłową częścią Gdańska i Gdyni. Tutaj w kolorze czerwono-różowym.

Podana cena dotyczy brytu o wymiarach 75x270cm na materiale 1, którego wysokość z powodzeniem wystarczy na pokrycie ściany w mieszkaniach o wysokości do 265 cm. Jeśli masz wyższe mieszkanie skontaktuj się z nami.

Dzięki rozwiązaniu w którym kupujesz bryty, nie musisz przepłacać, tak jak w przypadku standardowych tapet w rolkach, bo kupujesz tylko tyle ile jest Ci potrzebne :)

Jeśli potrzebujesz produktu na innym podłożu lub o innych wymiarach napisz do nas: info@loveyourwall.com lub zadzwoń +48 602 730 700

Dostępne materiały:
1. flizelina z dodatkiem latexu naturalnego - 189 PLN/bryt
2. papier z naturalną powłoką latexową- 189 PLN/bryt
3. czysta flizelina- 239 PLN/bryt
4. flizelina z wykończeniem winylowym (odpornym na wodę)- 259 PLN/bryt

Wbrew temu co napisane poniżej, czas realizacji zamówienia wynosi ok 5 dni. :D

WIEDZ ŻE:
Wszystkie nasze materiały są bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich. Do druku używamy tylko oryginalnych, ceryfikowanych wodnych tuszy bez rozpuszczlników. Wydruki są trwałe i bezwonne, a wszystko po to, byście mogli cieszyć się nowym nabytkiem bez obaw o zdrowie.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Czas oczekiwania na zamówienie od 7 do 28 dni.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej