Tapeta ścienna Sicilian Lions DVIWSI105Tapeta ścienna Sicilian Lions DVIWSI105Tapeta ścienna Sicilian Lions DVIWSI105Tapeta ścienna Sicilian Lions DVIWSI105Tapeta ścienna Sicilian Lions DVIWSI105Tapeta ścienna Sicilian Lions DVIWSI105Tapeta ścienna Sicilian Lions DVIWSI105Tapeta ścienna Sicilian Lions DVIWSI105

Sicilian Lions

Vintage Sanderson
52cm x 10.0m ( 5.2m2)
46cm
PAPIER
DVIWSI105
320.00
Opis tapety

Inspirowany motywem z roku 1950 wzór zawierający wysoko stylizowane lwie symbole w średniowiecznym heraldycznym stylu. Oszałamiający motyw ścienny, idealny do funkcjonalnych ścian. Dostępny w 5 kolorach. Tutaj ukazany w kolorze kości słoniowej na lniano-beżowym tle.

Ze względu na bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, tapeta została oznaczona jako niezmywalna, aczkolwiek w specyfikacji technicznej produktu posiada ona odporność na zmywanie w stopniu ,,spongeable", co oznacza, że dopuszcza się delikatne przecieranie lekko wilgotną gąbką.
Przed aplikacją tapety zapoznaj się z instrukcją. Pomoc znajdziesz również w dziale PORADY. Pamiętaj, że ze względu na różne ustawienia monitorów, rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawionego na stronie.

Czas oczekiwania na zamówienie od 7 do 28 dni.

Nie wiesz ile rolek kupić? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

kalkulator tapet

Zastanawiasz się jaka tapeta odmieni Twoje wnętrze? Skorzystaj z bezpłatnej wizualizacji lub zamów usługe, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

dowiedz się więcej